Nauczycielki życia

Jakie mieliśmy szczęście że każdego dnia mogliśmy garściami czerpać od Was lekcje życia. Ile to było cennych wskazówek tak jakbyście chciały nam pokazać jak kiedyś bez Was żyć. Dopiero teraz kiedy Wy korzystacie z życia tam na górze, a my uczymy się życia na nowo , pewne rzeczy widzimy inaczej.

Uśmiech mimo bólu. Pewnie po to by teraz mimo smutku umieć uśmiechać się nawet przez łzy.

Cierpienie pełne pokory by nauczyć nas tego czym jest prawdziwe cierpienie. By nauczyć odróżnić problem od błahostki. By docenić siebie nawzajem.

Głośny pisk radości by wracać i wracać do wspomnień w chwilach słabości.

Otwartość na innych by otworzyć się na nowych ludzi którzy pojawili się w naszym życiu. Aby dawać szansę tym, którzy czasem zawiedli.

Uśmiech każdego dnia mimo bólu, dyskomfortu aby pokazać nam że mając w sobie dużo pokory można inaczej przeżywać złe momenty.

Osiąganie tego co ograniczenia choroby zdawałoby się zabrały by zdać sobie sprawę że mając dużo siły i determinacji można dążyć do tego co wbrew pozorom nie osiągalne.

Każdego dnia odkrywamy wskazówki, które nam zostawiłyście. Każdego dnia na sile nabiera znacznie waszej wyjątkowości.

I nawet nosząc w sercu taki ból wiemy że to dzięki Wam przeżywamy to wszystko co się teraz dzieje. Te wszystkie smutki i radości. Te dni pełne nadziei i beztroski oraz te ciężkie kiedy łzy jakby same napływały do oczu.

Nauczycielki życia

4 komentarze do “Nauczycielki życia

  1. ” Ile to było cennych wskazówek tak jakbyście chciały nam pokazać jak kiedyś bez Was żyć.”
    Tak piękne i wzruszające słowa……
    Dużo Sił, Miłości i Uśmiechu dla Państwa

  2. Największym szczęściem dla dzieci jest posiadanie tak wspaniałych rodziców..bardzo mi przykro z powodu straty. Byliście Państwo najlepszym co mogło się dziewczynkom przytrafić. Wyrazy współczucia.

  3. Są Państwo cudownymi ludźmi. Niech Pan ukoi Wasz ból i Wasza tęsknotę. I da obfite łaski na każdy dzień.

  4. Miło było Was poznać, jestem zauroczona Waszym spokojem, akceptacją życia, tym jak wspominaliście dziewczynki, jesteście wspaniałymi ludźmi !
    Pozdrawiam z Puszczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę