Śpiąca królewna

Śpiąca królewna coraz częściej zapada w sen. Sen, który nie daje wytchnienia a jest stanem, w którym mózg się wyłącza. Ostatnie badanie EEG Antosi pokazało, że jej mózg już słabo funkcjonuje. Zmiany w jej mózgu są już bardzo zaawansowane. Każdego dnia Antosia ma stany nieświadomości, jakby zapadała w śpiączkę. Jest jeszcze na tyle silna że wraca do nas. Na ile jeszcze jej starczy sił tego nie wiemy. Ale jedno jest pewne, zrobimy wszystko aby zapewnić Tosi odpowiedni komfort, poczucie bezpieczeństwa i ogrom miłości. W chwili kiedy nic się nie da zrobić trzeba zadbać o to aby było jak najmniej uciążliwie. Tylko tyle i aż tyle. Patrząc w niebo wiemy, że gdzieś na chmurce siedzi Zosia. Trzyma kciuki za siostrę i całą rodzinę byśmy jak najlepiej wykorzystali dany nam czas. Wy również trzymajcie, aby stanów kiedy jest kontakt z Antosia było jak najwięcej. Aby było komfortowo.
Pomyślcie również ciepło o załodze Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, która w trudnym czasie pandemii dba o dzieci i rodziny zmagające się z nieuleczalną chorobą.

Śpiąca królewna

Jeden komentarz do “Śpiąca królewna

  1. Kochanymi ludźmi jesteście a Antosia bardzo dzielna dziewczynka jest .Zosia na gorze i Antosia tu z nami zawsze z nami będą bardzo mocno sciskamy z Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę